Mobilya

İnşaat sektöründeki başarımızın en büyük paydaşlarından biri olan mobilya üretimimizi kendi fabrikamızda profesyonel ekip tarafından inşaatlarımız ile senkron bir şekilde yürütmekteyiz.

Daha proje aşamasında başlayan çalışmalarımız mimari ile ev mobilyalarının uyumunun ve estetiğinin en üst düzeyde olması içindir. Mimari projelerin hazırlanmasının ardından çıkan ölçülere göre mutfak, banyo ve diğer sabit mobilyaların tasarımlarına başlıyoruz. Proje uygulama aşamasına gelindiğinde projenin aslı üzerinden uzman ekiplerimiz tarafından tekrar ölçü alıyor ve bu ölçüye göre üretimi kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Bu da proje ile mobilyalar arasında üst düzeyde bir uyum ve estetik sağlıyor.

Mobilyalarımızı projenin türüne göre ya da müşterinin isteğine göre, modern, klasik ve diğer tarzlarda tasarlıyor ve kaliteli malzeme kullanıyoruz. Uzman kişilerden oluşan üretim ve montaj ekibimizle sonuçlanan üretim aşamamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor.

Ofis, Mutfak, Genç Odası, Yatak Odası, Banyo, Vestiyer, Ünite/Kitaplık, Kapı ve Konsept Mağaza üretimlerini fabrikamızda yapıyoruz