inşaat I mobilya I altyapı

Hakkımızda​

Biz Kimiz?​

MİMARİ TASARIM , PROJE , UYGULAMA

İnşaat​

İnşaat sektöründeki faaliyetlerimiz farklı uzmanlıklara sahip deneyimli profesyonellerle gerçekleştirilmekte olup tasarımdan uygulamaya kadar işin her aşamasında üst düzey kaliteyi hedeflemekteyiz. Kent estetiğini gözeterek, günümüz ihtiyaçlarına uygun hedeflerle tasarladığımız projelerimizi hayata geçirmekteyiz.

Konut projelerinden ticari komplekslere ve altyapı projeleri gibi çeşitli sektörlerde çalışmalar sürdürdük.

Misafirhane . Altın Sk., İstanbul
İÇ MİMARİ TASARIM . İMALAT , MONTAJ

Mobilya​

İnşaat sektöründeki başarımızın en büyük paydaşlarından biri olan mobilya üretimimizi kendi fabrikamızda profesyonel bir ekip tarafından inşaatlarımız ve iç mimari projelerimiz ile senkron bir şekilde yürütmekteyiz.

Tasarımcı ve zanaatkarlardan oluşan ekibimiz ile her bir müşterimiz için benzersiz projeler üreterek hayallerindeki yaşam alanları titiz işçiliğimizle hayata geçirmekteyiz. Tasarım ve üretim süreci boyunca müşterilerimizle açık iletişim ve işbirliği içinde olmayı hedeflemekteyiz.

Mobilya imalat ve proje işleri iştirak şirketimiz olan Nav Mobilya İnşaat Ltd. Şti. tarafından yürütülmektedir.

Misafirhane . Altın Sk., İstanbul
MÜHENDİSLİK . PROJE , DOĞALGAZ SİSTEMLERİ

Altyapı

İnşaat ve mobilya sektörlerinde birbirleriyle uyumlu şekilde ilerleyen başarımızı altyapı çalışmalarında da sürdürmekteyiz. Doğalgaz altyapı ve üstyapı çalışmalarınızın profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla birlikte çevresel etkiyi en aza indirmek için yüksek hassasiyetle sürdürülmesini önemsemekteyiz.

Boru hattı kurulumlarından altyapı iyileştirmelerine kadar faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Güvenlik ve çevresel sorumluluk standartlarını korurken çeşitli bölgelerin doğalgaza erişimi için dağıtım çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

450+

TAMAMLANMIŞ PROJE​

220+​

MUTLU MÜŞTERİ ​

3500+

KM DOĞALGAZ HATTI

30+​

YILLIK TECRÜBE​

OUR TEAM

Meet Our Team​

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice.

Sam Smith​

Lead Interior Designer​

Diane Banks​

Interior Decorator​

Mike Straut​

Interior Designer​

Scroll to Top